...:::Hogwarts Cafe:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::Hogwarts Cafe:::...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HuB77

2 posters
YazarMesaj
HuB77
Sihir Bakanı
HuB77

Meslek : Muggle :P Oda bir meslek sayılırsa :P
Büyü Gücü : 103
Sihir Tozu : 5

HuB77 Empty
MesajKonu: HuB77   HuB77 Icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 7:10 pm

Merhaba, George Crownie dendiğinde çoğunuzun beni tanıyacağından eminim Smile Tanımayanlar için yeniden kendimi tanıtıyorum. İsmim UmuT. 30 Nisan 1992 / Bursa doğumluyum. Müzik ve PC ile yaşantısını sürdüren bir kişiyim. Fakat bu sene bu ikisini pek kullanmayacağım galiba Razz Malum Üniversite Sınavım olduğundan pek nette kalamıyorum. Fakat kaldığım sürece burada bulunacağım Smile Uğraşlarım daha çok internet üzerinde. Web Master'dım bir süre önce. PHP ve SMF konusunda oldukça bilgim var. RPG türüne 4 yıl önce başladım. İlk başladığım zaman ki anılarım oldukça komik. Bir ara anlatırım umarım. Zaman geçtikçe RPG konusuna hakim oldum. Kendime ait bir RPG sitem bulunmakta. Fakat Adminlerin sorumsuzluğu nedeni ile sitemi durdurdum. Bu başlamayacağı anlamına gelmiyor tabi ki. Hep netten bahsettim. Biraz da kendi hobilerimden ve sevmediğim şeylerden bahsedeyim. Gitar çalmayı severim ( hala öğrenememiş olsam da) Flüt notalarını gitarda kullanarak akor kullanmadan çalıyorum Razz Sevmediğim şeylerin en başında yalan geliyor. Ve tabiki sadakatsizlik. RPG türünde sevmediğim bir özellik ise üyeler arasında oluşan sorunlardan dolayı üyelerin gitmesi. Tabi ki gidebilir. Fakat neden gittiğine dair bir şey sorduğumda ona sor buna sor gibi cümleleri duymaktan hoşlanmıyorum. Sitemin asıl durdurulma nedeni budur aslında. Aslında asıl suç bende. Her üye ile samimi olup onlara yardım etmek ve sert admin imajını vermemek istiyorum. Fakat bazı üyeler buna alışkın olmadıkları için bu eğilimimi çıkarları için kullanıyorlar.

Neyse fazla uçtum galiba. Bir sorunumda yazdıklarımın hiçbirini silmeye kıyamamam. Smile Benden bu kadar Smile
FoFoTM
Kofti
FoFoTM

Büyü Gücü : 153
Sihir Tozu : 4

HuB77 Empty
MesajKonu: Geri: HuB77   HuB77 Icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 7:14 pm

Umut sen miydin ya? Bende kimdiyodum bu Hub xD

HuB77
1 sayfadaki 1 sayfası